مشاهده
0 +

مشاهده قیمت و خرید

 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

شرح بازی :
اسباب بازی برج زرافه یک اسباب بازی فکری و آموزشی و مخصوص شن بازی است. که از یک سطل و یکسری لیوان در اندازه های مختلف تشکیل شده است.به چند روش می توان از این وسیله بازی استفاده کرد.
حالت اول:  کودک برای ساختن زرافه باید لیوانها را به ترتیب مرتب شده بر روی هم بچیند. در این چیدن با مفهوم حجم آشنا می شود و یاد می گیرد برای حفظ تعادل به چه صورت باید عمل کند. این فکر کردن و پیدا کردن راه حل قدرت حل مسئله را در کودک تقویت می کند.
حالت دوم :  از کودک بخواهید لیوانها را داخل هم قرار دهد تا مفهوم حجم را درک کند و یا با توالی خاصی انها را بر روی هم بچیند.درک مفاهیم ریاضی موضوعی است که باید از سنین خردسالی در کودک ایجاد کرد تا نسبت به محیط اطراف اشیا و مفاهیم منطقی کنجکاوتر شوند.
حالت سوم: یک درب(پازلی) وجود دارد که بر روی سطل قرار می گیرد و شامل یکسری اشکال هندسی در رنگهای مختلف است. کودک باید شکل ها را تشخیص داده و جای آنها را بر روی پازل پیدا و جاگذاری نماید. در حین بازی نام شکلها و رنگ آنها را تکرار کنید و اجازه دهید با سعی و خطا بتواند جای شکل ها را تشخیص بدهد.
حالت چهارم: در کنار تمام کاربردهای آموزشی و فکری که اسباب بازی برج زرافه دارد، می توانید بعنوان سطل شن بازی برای کنار دریا و یا محیط های شن و ماسه بازی همراه داشته باشید. پشت هر لیوان طرح حیوانات مختلف نقش دارد که با فشار بر روی سطح شن جای آنها می افتد و زیر سطل دسته دار و لیوانها سوراخهایی است که می توان آب و شن مخلوط را در آن بریزید. بچه ها عاشق شن و آب بازی هستند و این کار یکی از روشهای پرورش خلاقیت و خیال پردازی کردن است  کودک می تواند با شن شکلهای مختلفی بسازد، خراب کند و دوباره از نو بسازد. 

تولید کننده : ایران
رده سنی : 12 ماه به بالا
محتویات بسته: سطل دسته دار( بدن زرافه)- 11 عدد لیوان – سر زرافه – 5 شکل هندسی – درب( پازل جاگذاری اشکال)
جنس: پلاستیک
ابعاد : قد زرافه 85 سانتی متر

0 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi