مشاهده
2221 +

تخم مرغ رنگی کاردستی تخم مرغ رنگی با لاک ناخن از ترکیب رنگهای متنوعی ساخته شده است. می‌توانید از لاک های قدیمی که سفت شده‌اند و یا لاک ارزان قیمت استفاده کنید.بعد از اتمام ،این تخم مرغ های رنگی زیبا جهت تزیین در اتاق ، روی میز و یا سفره بکار ببرید. مواد لازم: روش درست کردن تخم مرغ رنگی با لاک : یک کاسه را تا نصفه از آب پر کنید و یک قطره از لاک را داخل آن بریزید رنگ بر روی سطح بالای آب پخش خواهد شد. تخم مرغ را داخلش فرو برده و بگذارید خشک شود.(خیلی سریع خشک می‌شود) دوباره از رنگ دیگر لاک داخل آب ریخته و تخم مرغ را فرو کنید این مراحل را تا زمانیکه طرح دلخواهتان شکل بگیرد، تکرار کنید.اگر می‌خواهید کار زیباتری داشته باشید هر دفعه آب داخل کاسه را عوض کنید. توجه داشته باشید که این تخم ...

تخم مرغ رنگی

کاردستی تخم مرغ رنگی با لاک ناخن از ترکیب رنگهای متنوعی ساخته شده است. می‌توانید از لاک های قدیمی که سفت شده‌اند و یا لاک ارزان قیمت استفاده کنید.بعد از اتمام ،این تخم مرغ های رنگی زیبا جهت تزیین در اتاق ، روی میز و یا سفره بکار ببرید.

مواد لازم:

  • تخم مرغ های آبپز
  • لاک
  • کاسه

روش درست کردن تخم مرغ رنگی با لاک :

تخم مرغ رنگی

  • یک کاسه را تا نصفه از آب پر کنید و یک قطره از لاک را داخل آن بریزید رنگ بر روی سطح بالای آب پخش خواهد شد.
  • تخم مرغ را داخلش فرو برده و بگذارید خشک شود.(خیلی سریع خشک می‌شود)
  • دوباره از رنگ دیگر لاک داخل آب ریخته و تخم مرغ را فرو کنید این مراحل را تا زمانیکه طرح دلخواهتان شکل بگیرد، تکرار کنید.اگر می‌خواهید کار زیباتری داشته باشید هر دفعه آب داخل کاسه را عوض کنید.

توجه داشته باشید که این تخم مرغ ها خوردنی نیستند و فقط برای تزیین استفاده کنید.

1 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi