مشاهده
2400 +

[   اگر کودک‌تان میل به خوردن تخم مرغ را از دست داده و شما از روشهای تکراری برای پختن تخم مرغ استفاده می‌کردید،با کمی خلاقیت و ایجاد تنوع دستور خلافانه ، جوجه‌های تخم مرغی را درست کنید و نتیجه را مشاهده کنید که با چه اشتیاقی کودک‌تان بسمت جوجه تخم مرغی‌ها جذب می‌شود.این ایده برای حتی میهمانی و جشن تولد و تزیین میز بسیار جالب است. نوار باریکی از پایین تخم مرغ برش بزنید تا تخم مرغ بر روی سطح، بصورت صاف بایستد. یک سوم از بالای تخم مرغ را ببرید .با دقت زرده تخم مرغ را خارج کرده و در کاسه بریزید.با چنگال زرده تخم مرغ را له کنید، سپس پنیر پارمزان رنده شد، چاشنی سالاد، خردل و فلفل را اضافه کرده و با هم مخلوط کنید.با قاشق به سفیده پایین تخم مرغ اضافه کنید و در آخرسفیده بالای تخم مرغ را قرار ...

[تزیین-تخم-مرغ


  اگر کودک‌تان میل به خوردن تخم مرغ را از دست داده و شما از روشهای تکراری برای پختن تخم مرغ استفاده می‌کردید،با کمی خلاقیت و ایجاد تنوع دستور خلافانه ، جوجه‌های تخم مرغی را درست کنید و نتیجه را مشاهده کنید که با چه اشتیاقی کودک‌تان بسمت جوجه تخم مرغی‌ها جذب می‌شود.این ایده برای حتی میهمانی و جشن تولد و تزیین میز بسیار جالب است.

نوار باریکی از پایین تخم مرغ برش بزنید تا تخم مرغ بر روی سطح، بصورت صاف بایستد. یک سوم از بالای تخم مرغ را ببرید .با دقت زرده تخم مرغ را خارج کرده و در کاسه بریزید.با چنگال زرده تخم مرغ را له کنید، سپس پنیر پارمزان رنده شد، چاشنی سالاد، خردل و فلفل را اضافه کرده و با هم مخلوط کنید.با قاشق به سفیده پایین تخم مرغ اضافه کنید و در آخرسفیده بالای تخم مرغ را قرار دهید.با هویج، زیتون وشوید قسمت چشمها، دهن، پا و پرهای جوجه را تزیین کنید.


0 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi