مشاهده
3392 +

بچه‌ها عاشق چاپ کردن هر چیزی هر جایی هستند.آموزش‌هایی از انواع چاپ را شید شاد در اینجا، اینجا و اینجا داشته است.ولی ایده چاپ با استامپ مهره تاس در نهایت هم یک تمرین ریاضی برای عملیات جمع و تفریق برای کودک‌تان خواهد بود. چه نیاز دارید: روش چاپ مهره تاس : ابتدا پارچه نمد را به اندازه دور دایره ته ظرف پلاستیکی برش بزنید. مقداری از رنگ‌هایی که دوست دارید را در چند جای ظرف پلاستیکی فشار دهید. با نمکدان کمی نمک بر روی رنگ‌ها بپاشید.نمک باعث می‌شود رنگ اکرولیک روان‌تر شود و راحت‌تر چاپ شود.(نمک به مقدار زیاد استفاده نکنید چون رنگ جاری می‌شود). پارچه نمدی را بر روی رنگ‌ها پهن کنید و اجازه دهید رنگ‌ها جذب نمد شوند. به همین راحتی پد مهر(استامپ) شما آماده است.فقط کافیه نمد را برداشته و گوشه‌ای بگذار...

بچه‌ها عاشق چاپ کردن هر چیزی هر جایی هستند.آموزش‌هایی از انواع چاپ را شید شاد در اینجا، اینجا و اینجا داشته است.ولی ایده چاپ با استامپ مهره تاس در نهایت هم یک تمرین ریاضی برای عملیات جمع و تفریق برای کودک‌تان خواهد بود.

چه نیاز دارید:

  • پارچه نمد
  • ظرف یکبار مصرف
  • رنگ اکرولیک یا تمپرا
  • نمک

روش چاپ مهره تاس :

چاپ-مهره-تاس

ابتدا پارچه نمد را به اندازه دور دایره ته ظرف پلاستیکی برش بزنید.

مقداری از رنگ‌هایی که دوست دارید را در چند جای ظرف پلاستیکی فشار دهید.

با نمکدان کمی نمک بر روی رنگ‌ها بپاشید.نمک باعث می‌شود رنگ اکرولیک روان‌تر شود و راحت‌تر چاپ شود.(نمک به مقدار زیاد استفاده نکنید چون رنگ جاری می‌شود).

نقاشی-چاپ

پارچه نمدی را بر روی رنگ‌ها پهن کنید و اجازه دهید رنگ‌ها جذب نمد شوند.

به همین راحتی پد مهر(استامپ) شما آماده است.فقط کافیه نمد را برداشته و گوشه‌ای بگذارید تا خشک شود.

نقاشی-مهره-تاس

برای درست کردن علامت جع ، تفریق و مساوی هم می‌توانید از فوم‌های کاردستی استفاده کنید.فوم به علت اینکه عمق دارد و به راحتی می‌چسبد برای این مورد گزینه مناسبی است.پس علامت‌های عملیات ریاضی را بین مهره تاس‌ها چاپ کنید.

نقاشی-استامپ

همینطور می‌توانید با چاپ مهره‌های تاس بر روی آموزش ترتیب اعداد هم کار کنید.

ایده های بیشتری با بازی با تاس را اینجا ببینید.

1 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi