مشاهده
8642 +

کاردستی با برگ کاردستی با برگ را دانیال لواسانی دوسال و 8 ماه برای ما فرستاده است.یک گردش پاییزی و جمع کردن برگ برای انجام کاردستی درختی است. در مورد فواید بازی در فضای باز و راهکارهایی برای ایجاد زمینه بازی در فضای باز قبلا در شید شاد صحبت کردیم. در این روزهای پاییزی با پوشیده شدن زمین از برگ درختان در اندازه و رنگهای مختلف بهترین فرصت برای استفاده هنری از طبیعت و پرورش خلاقیت در کودکان است.همینطور که برگ‌ها را جمع می‌کنید در مورد تغییر فصل‌ها و علت ریختن برگ‌ها بر روی زمین با هم صحبت کنید. مانند مادر دانیال به طبیعت رفته و کنار کودک‌تان لحظات شادی را داشته باشید.یک فعالیتی که شما بازی و سرگرمی در کنار کاردستی با برگ و هنر با کلی خاطره برای کودک‌تان فراهم می‌کنید. مطلب کاردستی با طبیع...

کاردستی با برگ

کاردستی با برگ را دانیال لواسانی دوسال و 8 ماه برای ما فرستاده است.یک گردش پاییزی و جمع کردن برگ برای انجام کاردستی درختی است.

کاردستی با برگ

در مورد فواید بازی در فضای باز و راهکارهایی برای ایجاد زمینه بازی در فضای باز قبلا در شید شاد صحبت کردیم. در این روزهای پاییزی با پوشیده شدن زمین از برگ درختان در اندازه و رنگهای مختلف بهترین فرصت برای استفاده هنری از طبیعت و پرورش خلاقیت در کودکان است.همینطور که برگ‌ها را جمع می‌کنید در مورد تغییر فصل‌ها و علت ریختن برگ‌ها بر روی زمین با هم صحبت کنید.

مانند مادر دانیال به طبیعت رفته و کنار کودک‌تان لحظات شادی را داشته باشید.یک فعالیتی که شما بازی و سرگرمی در کنار کاردستی با برگ و هنر با کلی خاطره برای کودک‌تان فراهم می‌کنید.

مطلب کاردستی با طبیعت را مطالعه کنید تا بیشتر با این فعالیت شاد و خلاقانه آشنا شوید.

برای کودکان در رده سنی مهدکودک و پیش دبستانی و ابتدایی جالب و مناسب است.

[ratings]

3 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه
 • پاسخ دهید

  باسلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز من واقعا از شما بابت زحماتتون تشکر می کنم و خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم معرکه هست واقعا بسیار عالیه تمام مطالب و من خودم مربی مهد کودکم و خیلی تونستم از مطالب استفاده کنم واقعا خدا قوت و ممنون ممنون ممنون

  • پاسخ دهید

   سلام
   با تشکر از لطف شما خوشحالیم که مطالب مفید بوده است

 • پاسخ دهید

  عاشق این سایت شدم بخدا عالیه

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi