مشاهده
3346 +

کار ارسالی مرتضی هنر موخر 3 سال و 8 ماه شاید پیش آمده خواسته باشید مفاهیم مختلفی را به کودکتان یاد بدهید و او میل زیادی برای یادگیری نشان نداده است، در این مواقع بازی نقش آموزشی مهمی ایفا می‌کند در آموزش با بازی کودکان مفاهیم مختلفی را در قالب بازی و سرگرمی یاد می‌گیرند و چون از طریق حواس بصری و لمسی انجام می‌شود خیلی بهتر به خاطر سپرده می‌شود. در این فعالیت مرتضی مفاهیم ریاضی و شمارش اعداد با لگو بازی بوسیله روش مونته سوری داشته است.یادگیری مفاهیم ناملموس ریاضی با کمک روش مونته سوری قابل لمس، حس، دیدن است و کودکان با روشی جذاب درک عمیقی از مفاهیم ریاضی را بدست می‌آورند.کاری که مادر مرتضی جان کردند.         مادر مرتضی بر روی کارت‌ها الگوی اعداد را نقاشی کرده هست و مرتضی باید شکل‌ها را شم...

کار ارسالی مرتضی هنر موخر 3 سال و 8 ماه

شاید پیش آمده خواسته باشید مفاهیم مختلفی را به کودکتان یاد بدهید و او میل زیادی برای یادگیری نشان نداده است، در این مواقع بازی نقش آموزشی مهمی ایفا می‌کند در آموزش با بازی کودکان مفاهیم مختلفی را در قالب بازی و سرگرمی یاد می‌گیرند و چون از طریق حواس بصری و لمسی انجام می‌شود خیلی بهتر به خاطر سپرده می‌شود.

در این فعالیت مرتضی مفاهیم ریاضی و شمارش اعداد با لگو بازی بوسیله روش مونته سوری داشته است.یادگیری مفاهیم ناملموس ریاضی با کمک روش مونته سوری قابل لمس، حس، دیدن است و کودکان با روشی جذاب درک عمیقی از مفاهیم ریاضی را بدست می‌آورند.کاری که مادر مرتضی جان کردند.

آموزش-با-بازی       آموزش-اعداد

مادر مرتضی بر روی کارت‌ها الگوی اعداد را نقاشی کرده هست و مرتضی باید شکل‌ها را شمارش می‌کرد و به تعداد شکل‌ها با لگو یک برج می‌ساخت.مرتضی هم با شمردن اعداد آشنا شد و هم الگوی تعداد هر عدد را با شکل‌ها به خاطر سپرد.
اگر کودک شما قادر به شناسایی اعداد هست می‌توانید بر روی کارت‌ها اعداد را بنویسید.اگر هم هنوز شکل اعداد را نمی‌شناسد، کافی هست شما اعداد را نام ببرید تا او به تعداد آن عدد برج بسازد.این کمک می‌کند، تمرینی شود تا شکل اعداد را کودک شما بهتر بخاطر بسپارد و بتواند آنرا یاد بگیرد.همینطور آموزش بزرگتر و کوچکتر هم با این برج سازی می‌توانید داشته باشید.
برای آشنایی بیشتر شما می‌توانید مطلب آموزش اعداد با لگو بازی را در سایت شید شاد ببینید.
برای آشنایی بیشتر با فعالیت های مونته سوری اینجا کلیک کنید

1 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi