مشاهده
5257 +

بازی ماز اگر کودک شما شمارش اعداد را یاد گرفته و در مرحله یادگیری تشخیص عددها هست بازی ماز ابتکاری کمک می‌کند تا در قالب بازی با یک روش خلاقانه فکری شکل اعدا برای همیشه در ذهن کودک شما بماند.مثل همیشه شعار شید شاد آموزش با بازی هست. خصوصا برای کودکان پیش دبستانی که زود از یادگیری خسته می‌شوند و همیشه با ذهن جستجوگرشان دنبال پیدا کردن بازی‌های جدید و نو هستند پس بازی ماز یک فرصت برای آموزش مفاهیم مختلف به کودک شما هست. این بازی را شما می‌توانید برای مفاهیم دیگر حروف الفبا، اشکال هندسی، رنگها، حروف انگلیسی و غیره داشته باشید. کاربرگ ماز اشکال هندسی ببینید. چه نیاز دارید: روش بازی ماز تشخیص اعداد: یک کاغذ رولی بزرگ را آماده کنید و عددی یا عنوانی که می‌خواهید با کودک‌تان کار کن...

بازی ماز

اگر کودک شما شمارش اعداد را یاد گرفته و در مرحله یادگیری تشخیص عددها هست بازی ماز ابتکاری کمک می‌کند تا در قالب بازی با یک روش خلاقانه فکری شکل اعدا برای همیشه در ذهن کودک شما بماند.مثل همیشه شعار شید شاد آموزش با بازی هست. خصوصا برای کودکان پیش دبستانی که زود از یادگیری خسته می‌شوند و همیشه با ذهن جستجوگرشان دنبال پیدا کردن بازی‌های جدید و نو هستند پس بازی ماز یک فرصت برای آموزش مفاهیم مختلف به کودک شما هست.

این بازی را شما می‌توانید برای مفاهیم دیگر حروف الفبا، اشکال هندسی، رنگها، حروف انگلیسی و غیره داشته باشید.

کاربرگ ماز اشکال هندسی ببینید.

چه نیاز دارید:

  • رول کاغذ بزرگ
  • نوار چسب
  • قیچی

روش بازی ماز تشخیص اعداد:

  • یک کاغذ رولی بزرگ را آماده کنید و عددی یا عنوانی که می‌خواهید با کودک‌تان کار کنید را از بالا به پایین بنویسید(پشت، جلو) دقت کنید که عددها به هم وصل و در ارتباط باشند.در اینجا ما عدد 8 را داریم.(شما می‌توانید این بازی را بر روی کاغذ کوچکتر هم داشته باشید یا حتی بر روی یک کاغذ A4 و حتما لازم نیست که مدل بزرگ باشد).
  • بقیه جاهای خالی را با عددهای دیگر پر کنید.
  • یک نوار چسب و یک قیچی دست کودکتان بدهید و بخواهید با اولین عدد 8 شروع کند و هر عدد 8 که به بغلی وصل کرد نوار چشب را قیچی کند و ادامه را از سر نوار چسب شروع کند.
بازی ماز از بازی‌های فکری کودکان هست که تمرکز و دقت را در کودکان افزایش می‌دهد و قدرت حل مسئله را تقویت می‌کند پس در کنار انجام یک بازی آموزشی فکری شما می‌توانید مفاهیم مختلفی را در قالب بازی به کودک‌تان یاد بدهید.

 

1 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه
  • پاسخ دهید

    من خیلی بازی ماز را دوست دارم

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi