مشاهده
14809 +

کاردستی ارسالی مهدا سادات امجدی 6 ساله آموزش اهمیت و چگونگی حفظ محیط زیست از کودکی باید ترویج شود.لذا در مهدکودک و مدارس برای آماده کردن بچه‌ها برای حمایت از محیط زیست این میراث گرانبهایمان فرهنگ سازی باید انجام شود. در زیر شرحی از کاردستی مهدا سادات امجدی عزیز که برای نمایشگاه حفاظت از محیط زیست پیش دبستانی آماده شده بود به نقل از مادر عزیز دخترمان برایتان می‌نویسیم: "ماهی‌ها به کمک پروانه‌ها و حلزون آب رودخانه را تمیز می‌کنند.میمون از ترس آتش به بالای درخت رفته و ابرها برای خاموش کردن آتش به کمک آمده‌اند و می‌بارند." [ratings]...

کاردستی ارسالی مهدا سادات امجدی 6 ساله

آموزش اهمیت و چگونگی حفظ محیط زیست از کودکی باید ترویج شود.لذا در مهدکودک و مدارس برای آماده کردن بچه‌ها برای حمایت از محیط زیست این میراث گرانبهایمان فرهنگ سازی باید انجام شود.

در زیر شرحی از کاردستی مهدا سادات امجدی عزیز که برای نمایشگاه حفاظت از محیط زیست پیش دبستانی آماده شده بود به نقل از مادر عزیز دخترمان برایتان می‌نویسیم:

“ماهی‌ها به کمک پروانه‌ها و حلزون آب رودخانه را تمیز می‌کنند.میمون از ترس آتش به بالای درخت رفته و ابرها برای خاموش کردن آتش به کمک آمده‌اند و می‌بارند.”

[ratings]

2 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه
  • پاسخ دهید

    خیلی خیلی زیباست مهداجون .افرین

  • پاسخ دهید

    خیلی زیباست صدافرین قشنگم

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi