مشاهده
22909 +

کاردستی ارسالی طاها کنعانی سه ساله با تعدادی چوب بستنی، مقوا، سنگ مامان خلاق، طاهای عزیز را به مزرعه حیوانات برده است.شما با کمی نگاه دقیق به اطراف و استفاده از وسایل دوریختنی دیگر می‌توانید کاردستی‌های جالبی برای ایجاد زمینه‌ بازی‌های تخیلی بچه‌ها با چوب بستنی درست کنید.نظیر کلبه چوبی با چوب بستنی که قبلا داشتیم. نمونه های بیشتری از کاردستی با چوب بستنی ببینید. در ساختن خلاقیت، تفکر و تخیل، اعتماد به نفس، مهارت حرکتی، کار گروهی در کودک شما تقویت می‌شود.در هر مرحله از ساخت نظر کودک‌تان را بپرسید و با همفکری هم کار را ادامه دهید. وقتی تمام شد اسباب‌ بازی های کودک‌تان را آورده و بگذارید به آنچه که از تصویر ذهنش خلق کرده به دنیای خیالات برود.همانطور که قبلا در شید شاد در مطلب بازی‌های...

کاردستی ارسالی طاها کنعانی سه ساله

با تعدادی چوب بستنی، مقوا، سنگ مامان خلاق، طاهای عزیز را به مزرعه حیوانات برده است.شما با کمی نگاه دقیق به اطراف و استفاده از وسایل دوریختنی دیگر می‌توانید کاردستی‌های جالبی برای ایجاد زمینه‌ بازی‌های تخیلی بچه‌ها با چوب بستنی درست کنید.نظیر کلبه چوبی با چوب بستنی که قبلا داشتیم.

نمونه های بیشتری از کاردستی با چوب بستنی ببینید.

کاردستی-چوب-بستنی

در ساختن خلاقیت، تفکر و تخیل، اعتماد به نفس، مهارت حرکتی، کار گروهی در کودک شما تقویت می‌شود.در هر مرحله از ساخت نظر کودک‌تان را بپرسید و با همفکری هم کار را ادامه دهید.

چوب-بستنی

وقتی تمام شد اسباب‌ بازی های کودک‌تان را آورده و بگذارید به آنچه که از تصویر ذهنش خلق کرده به دنیای خیالات برود.همانطور که قبلا در شید شاد در مطلب بازی‌های تخیلی کودکان اشاره شد تخیلات و خلاقیت با هم پیش می روند و شما باید تا آنجا که می‌شود به بازی های تخیلی بچه‌ها پر و بال بدهید تا به اوج پرواز کنند.

[ratings]

1 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه
  • پاسخ دهید

    خیلیییییییییییی عالی بود خیلی کاردستی زيبايي بود ممنون

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi