مشاهده
15185 +

اگر دنبال ایده نقاشی نو و جدید هستید و دوست دارید نقاشی خلاقانه‌ای داشته باشید پس دست بکار شوید.نقاشی و خلاقیت با وسایل خانه بسیار ساده و برای کودکان جالب و شگفت آفرین هست. نقاشی و خلاقیت با وسایل دور و بر خانه ایده‌ای برای هر گروه سنی هست برای همین ما این مطلب را جزء دسته خردسال، کودک و نوجوان قرار دادیم.همانطور که همیشه در شید شاد تایید شده در کارهای هنری آنچه اهمیت دارد روند انجام کار هست نه نتیجه کار برای همین مهم نیست نقاشی کودک شما چقدر جالب باشد مهم هست که نگاهش به وسایل اطراف با زاویه جدیدی است.و یک روش برای خلاقانه فکر کردن و پرورش خلاقیت کودکان ترکیب چیزهای معمولی مانند نقاشی با اشیای خانه و توانایی دیدن چیزهای دور و بر با نگاهی نو است. چه نیاز دارید: روش نقاشی با وسایل خا...

اگر دنبال ایده نقاشی نو و جدید هستید و دوست دارید نقاشی خلاقانه‌ای داشته باشید پس دست بکار شوید.نقاشی و خلاقیت با وسایل خانه بسیار ساده و برای کودکان جالب و شگفت آفرین هست.

نقاشی و خلاقیت با وسایل دور و بر خانه ایده‌ای برای هر گروه سنی هست برای همین ما این مطلب را جزء دسته خردسال، کودک و نوجوان قرار دادیم.همانطور که همیشه در شید شاد تایید شده در کارهای هنری آنچه اهمیت دارد روند انجام کار هست نه نتیجه کار برای همین مهم نیست نقاشی کودک شما چقدر جالب باشد مهم هست که نگاهش به وسایل اطراف با زاویه جدیدی است.و یک روش برای خلاقانه فکر کردن و پرورش خلاقیت کودکان ترکیب چیزهای معمولی مانند نقاشی با اشیای خانه و توانایی دیدن چیزهای دور و بر با نگاهی نو است.

چه نیاز دارید:

 • تعدادی از وسایل خانه
 • مداد
 • کاغذ

روش نقاشی با وسایل خانه:

آموزش-نقاشی

 

 • سبدی برداشته و دو سه تا از وسایل خانه را داخلش قرار دهید.
 • در مورد وسایلی که جمع کرده‌اید و کاربرد آنها از کودکتان سوال کنید.بپرسید به نظرش این وسایل چه کاربردهایی دیگری دارد؟ اینطوری شما ذهن خلاق کودک‌تان را مستعد می‌کنید.
 • حالا شروع به نقاشی کنید.تنها کاری که شما باید انجام دهید، گذاشتن اشیاء بر روی کاغذ و استفاده از آنها بعنوان نقطه شروع طراحی هست.

نقاشی-خلاقانه

نقاشی-جالب

نقاشی-خلاق

 

در زیر چند نقاشی و خلاقیت کاری از کریستوف نیمان هنرمند آمریکایی را برایتان گذاشتیم.نقاشی‌های جالب با وسایل روزمره که بسیار الهام بخش و خلاقانه هستند.

او در مورد نقاشی های خلاقانه با وسایل روزمره می‌گوید: “من یک شیء تصادفی انتخاب کرده و بر روی میز کارم قرار می‌دهم و به آن خیره شده و منتظر جرقه‌ای هستم” و در ادامه می‌گوید: ” من تصویر سازی با این اشیا را بدون هیچ طرح و برنامه ریزی شروع می‌کنم.اول دنبال یک زاویه غیر عادی هستم تا من را به سمت یک ارتباط بصری فوق‌العاده بکشاند.”

نقاشی-خلاق

نقاشی

نقاشی-جالب

نقاشی-جالب-1

نقاشی-خلاقانه

نقاشی-کودکان

 نقاشی های خلاقانه بیشتری را ببینید.

2 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه
 • پاسخ دهید

  جالبه

 • پاسخ دهید

  چه با مزه بود مطالب سایتتون همه عالی هست

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi