مشاهده
4488 +

دسر درخت پاپ کورن شکلاتی یک دسر خلاقانه از طبیعت هست که در حین درست کردن آن فرصتی هست تا با کودک‌تان بیشتر در مورد طبیعت، ارزش زمین و حفظ منابع طبیعی صحبت کنید.متاسفانه این روزها سبک زندگی‌ها خیلی تغییر کرده و برای آسان‌تر کردن روش زندگی به منابع طبیعی کمتر توجه و اهمیت داده می‌شود.استفاده از کیسه‌های پارچه‌ای برای خرید، جدا کردن زباله‌های تر و خشک، استفاده از لامپ کم مصرف، استفاده درست از باقیمانده غذاها، کاشت سبزیجات ومیوه‌ها در حیاط خانه یا پشت پنجره و خیلی کارهای دیگر همگی آموزش‌هایی هست که شما والدین باید با انجام آن فرهنگ حفظ منابع طبیعی را به کودک‌تان یاد بدهید.سعی کنید با گردش در طبیعت، تماشای گل و گیاه و شنیدن صدای پرندگان عشق به طبیعت را در کودکان نشان دهیم. در دسر درخت پاپ کورن ش...

دسر درخت پاپ کورن شکلاتی یک دسر خلاقانه از طبیعت هست که در حین درست کردن آن فرصتی هست تا با کودک‌تان بیشتر در مورد طبیعت، ارزش زمین و حفظ منابع طبیعی صحبت کنید.متاسفانه این روزها سبک زندگی‌ها خیلی تغییر کرده و برای آسان‌تر کردن روش زندگی به منابع طبیعی کمتر توجه و اهمیت داده می‌شود.استفاده از کیسه‌های پارچه‌ای برای خرید، جدا کردن زباله‌های تر و خشک، استفاده از لامپ کم مصرف، استفاده درست از باقیمانده غذاها، کاشت سبزیجات ومیوه‌ها در حیاط خانه یا پشت پنجره و خیلی کارهای دیگر همگی آموزش‌هایی هست که شما والدین باید با انجام آن فرهنگ حفظ منابع طبیعی را به کودک‌تان یاد بدهید.سعی کنید با گردش در طبیعت، تماشای گل و گیاه و شنیدن صدای پرندگان عشق به طبیعت را در کودکان نشان دهیم.

در دسر درخت پاپ کورن شکلاتی شما بهمراه کودک‌تان درخت شکلاتی با برگهای پاپ کورن شکلاتی درست کنید و لذت ببرید.درست کردن این دسر خیلی سخت نیست و در مناسبت های مختلف جشن فصل بهار یا جشن روز زمین پاک و محیط زیست در مهدکودک و مدارس ایده ‌ای جالب هست.همینطور در جشن تولد برای تزیین کیک تولد بسیار زیبا است.

چه نیاز دارید:

  • شکلات تخته‌ای
  • شکلات سفید
  • ذرت بو داده
  • پودر نارگیل
  • آب نبات‌های رنگی ریز یا اسمارتیز یا ترافل رنگی

مقدار مواد به اندازه درختی که می‌خواهید درست کنید، بستگی دارد.در اینجا ما از 170 گرم شکلات تخته‌ای برای تنه درخت و شاخه‌های 5 تا درخت استفاده کرده‌ایم و 284 گرم شکلات سفید با 6 فنجان پاپ کورن(ذرت بو داده) برای برگها ترکیب کردیم.

روش تهیه دسر درخت پاپ کورن شکلاتی :

  • یک سینی را با کاغذ مومی بپوشانید و شکلات آب شده را در قیف یا کیسه زیپ‌دار بریزید و شکل تنه درخت بر روی کاغذ مومی بکشید.برای 3- 5 دقیقه داخل فریزر قرار دهید تا شکلات سفت شود و به همین روش هر تعداد که دوست دارید درخت درست کنید.

پاپ کورن شکلاتی

  • شکلات سفید آب شده را با رنگ سبز ترکیب کنید تا رنگ دلخواهتان در آید.پاپ کورن ها در یک کاسه بزرگ بریزید و شکلات سبز را به آن اضافه کرده و تا زمانیکه با هم خوب ترکیب شوند، هم بزنید.

پاپ کورن شکلاتی

  • سریع با قاشق پاپ کورن شکلاتی سبز بر روی شاخه‌ها قرار دهید.اگر بالافاصله انجام ندادید و پاپ کورن شکلاتی سفت شدند، برای 10 ثانیه آنها را در کاکروفر گرم کنید و بعد هم بزنید(اگر لازم بود بیشتر گرم کنید).

پاپ کورن

  • وقتی هنوز پاپ کورن‌ها خیس هستند اسمارتیز‌های رنگی برای میوه لابه‌لای برگها اضافه کنید.درخت را برای 5 دقیقه داخل فریزر بگذارید تا سفت شود.
  • برای چمن‌ها پودر نارگیل با رنگ سبز قاطی کنید.

پاپ کورن شکلاتی

1 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi