مشاهده
60639 +

آموزش چپ و راست با شعر آموزش چپ و راست با شعر کمک می کند تا مفاهیم بهتر بخاطر کودک سپرده شود.معمولا بچه ها در تشخیص چپ و راست تا مدتی مشکل دارند و اگر بصورت مفهومی آموزش داده نشود در دوران مدرسه و حتی بزرگسالی همیشه دچار چالش هستند.شعر های زیر را با کودک بخوانید و در حین شعر خواندن عضلات بدن را بسمت جهتی که اشاره می‌شود، تکان دهید تا برای همیشه بخاطر کودک سپرده شود. پیشنهاد می‌کنیم مطلب آموزش چپ و راست به کودکان که قبلا در شید شاد داشتیم، ببینید تا با چند روش بازی برای یادگیری مفهوم چپ از راست به کودک آشنا شوید. چپ و چپ و چپ راست و راست و راست همگی حالا دستامون بالاست بالا و پایین بلندشو بشین یه چرخی بزن همه رو ببین   چپ و راست من دو تا پا دارم         هر دو تا پویاست یک...

آموزش چپ و راست با شعر

آموزش چپ و راست با شعر کمک می کند تا مفاهیم بهتر بخاطر کودک سپرده شود.معمولا بچه ها در تشخیص چپ و راست تا مدتی مشکل دارند و اگر بصورت مفهومی آموزش داده نشود در دوران مدرسه و حتی بزرگسالی همیشه دچار چالش هستند.شعر های زیر را با کودک بخوانید و در حین شعر خواندن عضلات بدن را بسمت جهتی که اشاره می‌شود، تکان دهید تا برای همیشه بخاطر کودک سپرده شود.

پیشنهاد می‌کنیم مطلب آموزش چپ و راست به کودکان که قبلا در شید شاد داشتیم، ببینید تا با چند روش بازی برای یادگیری مفهوم چپ از راست به کودک آشنا شوید.

چپ و چپ و چپ
راست و راست و راست
همگی حالا
دستامون بالاست
بالا و پایین
بلندشو بشین
یه چرخی بزن
همه رو ببین

 

چپ و راست

من دو تا پا دارم         هر دو تا پویاست
یکی پای چپ یکی پای راست
من دو تا دست دارم     هر دو تواناست
یکی دست چپ یکی دست راست
من دو تا چشم دارم    هردو تا بیناست
یکی چشم چپ یکی چشم راست
من دو تا گوش دارم    هر دو شنواست
یکی گوش چپ یکی گوش راست

شعر جهت ها

بالا پایین چپ راست
مهمترین جهت هاست
برای کمک به
همه‌ی ما آدم هاست
تا زودی پیدا کنیم
چیز هایی که مال ماست
بالا پایین چپ راست
آدرس کل چیزهاست

2 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi