مشاهده
0 +

مشاهده قیمت و خرید

 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

شرح بازی :
اسباب بازی مونته سوری بر پایه ی تمرین ، تکرار و یادگیری حین انجام بازی بنا شده است. مونته سوری یکی از روش های جدید آموزشی محسوب شده که کودک بر روی نتیجه ی کار  تمرکزی نداشته و بر روی شیوه ی انجام بازی دقت می کنند .در اسباب بازی مونته سوری کودک بارها و بارها اشکال را از جای خود درآورده و دوباره جایگذاری می کند. کودک طی انجام و تکرار  بازی ، رنگ ، شکل و اسامی قطعات را می تواند به حافظه بسپارد .
اسباب بازی مونته سوری اشکال یک تکه ، 9 تکه ی ساده و بزرگ دارد.  نام اشکال هندسی را برای کودک نام ببرید و بخواهید هر شکل را سر جای خودش قرار دهد. آشنایی با اشکال در سنین نوپایی کمک می کند تا کودک نسبت به محیط اطرافش کنجکا تر شود. اشکال بزرگ هستند و برای کودکان نوپا که خطر بلعیدن تکه های ریز را داشته و همچنین اشکال ریز را قادر به جایگذاری نمی باشند می تواند مفید باشد.
اسباب بازی مونته سوری اشکال دو تکه ، 9 تکه از اشکال دو تکه ای هست که کودک می بایست نیمه هایی که یکدیگر را کامل می کنند پیدا کرده و درون صفحه جایگذاری کند. یک تمرین عالی برای تقویت قدرت حل مسئله و فکر کردن است.

مخترع روش مونته سوری خانم ماریا مونته سوری هست که با مشاهده رفتار کودکان به این نکته پی برد که کودکان بیش از این که به نتیجه کار علاقه داشته باشند به رضایت از کار و شیوه انجام آن کار توجه دارند. همچنین او کشف کرد کودکان علاقه دارند کارهای تکراری انجام دهند و موضوعات با تکرار و تمرین برایشان درونی می شوند.

رده سنی :یکسال به بالا
تعداد بازیکن : تک نفره
جنس: چوب
ابعاد : 15 * 15 سانتی متر

اهداف آموزشی :

  • تقویت نظم پذیری کودک
  • بهبود دقت و تمرکز 
  • تقویت مهارتهای انگشتی
  • شناخت رنگ و شکل

 محتویات بسته :

  • یک صفحه پایه ای مربعی چوبی
  • 9 قطعه اشکال مختلف چوبی
0 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi