مشاهده
24475 +

کاردستی پرچم ایران کاردستی پرچم ایران با سبکهای مختلف کلاژ با خوراکیها، سنگ، برگ درخت و کاغذ داریم. برای آشنایی بیشتر کودک یا رنگها و نشانهای پرچم ایران کاردستی‌ها را با هم انجام دهید. یک سرگرمی جالب و هیجان انگیز آشنا کردن بچه‌ها با نشانه‌های ملی کشورمان هست. آموزش رنگهای پرچم ایران باعث می‌شود از این به بعد شما بیشتر در مورد پرچم و معنا و مفهوم این رنگها با کودک صحبت کنید. پرچم ایران از سه رنگ سبز، سفید و قرمز تشکیل شده است. سبز نشانه خرمی و آبادی کشور ایران هست. رنگ سفید پرچم، نشانه صلح و آرامش خواهی مردمان ایران سرزمین هست و رنگ قرمز پرچم ایران به رنگ قرمز خون شهیدان بیانگر سربازان مدافع کشور عزیزمان هست. شعر پرچم ایران پرچم ما سه رنگه        *  سه رنگشم قشنگه سرخ و سفید و سبزه   ...

کاردستی پرچم ایران

کاردستی پرچم ایران با سبکهای مختلف کلاژ با خوراکیها، سنگ، برگ درخت و کاغذ داریم. برای آشنایی بیشتر کودک یا رنگها و نشانهای پرچم ایران کاردستی‌ها را با هم انجام دهید. یک سرگرمی جالب و هیجان انگیز آشنا کردن بچه‌ها با نشانه‌های ملی کشورمان هست. آموزش رنگهای پرچم ایران باعث می‌شود از این به بعد شما بیشتر در مورد پرچم و معنا و مفهوم این رنگها با کودک صحبت کنید.

پرچم ایران از سه رنگ سبز، سفید و قرمز تشکیل شده است. سبز نشانه خرمی و آبادی کشور ایران هست. رنگ سفید پرچم، نشانه صلح و آرامش خواهی مردمان ایران سرزمین هست و رنگ قرمز پرچم ایران به رنگ قرمز خون شهیدان بیانگر سربازان مدافع کشور عزیزمان هست.

شعر پرچم ایران

پرچم ما سه رنگه        *  سه رنگشم قشنگه

سرخ و سفید و سبزه   *  یه عالمه می‌ارزه

سبزش سبز صداقت    *  دنیای امن و راحت

سفیده مثل ابرا          *  بزرگ و پاک و والا

قرمزه خون شهید       *  مثل حسین فهمیده

اسم خدا میونش       *  جونم بسته به جونش

در مهد کودک و مدرسه کاردستی پرچم ایران برای مناسبتهای 22 بهمن و دهه فجر مناسب هست. کلاژ و تکه چسبانی یک فعالیت برای پرورش خلاقیت کودکان هست.

نمونه های بیشتری از کاردستی 22 بهمن و تزیین دهه فجر ببینید.

کلاژ کاردستی پرچم ایران

با سنگهای رنگ شده پرچم ایران درست کنید. سنگها را با رنگ گواش رنگ آمیزی کنید و بر روی کاغذ بچسبانید. در حین چسباندن اشاره به چارگوش بودن دور پرچم کنید.

کاردستی پرچم ایران

کاردستی پرچم ایران با برگ درخت

با بچه ها برگها را جمع آوری کنید. از هر برگ سه تا شبیه هم سعی کنید، پیدا کنید. هر برگ را به یک رنگ(سبز، سفید، قرمز) رنگ آمیزی کنید. و آنها را زیر هم بچینید تا شکل پرچم درست شود.

22 بهمن

کاردستی پرچم ایران با نقاشی روی برگ

باز با برگ و رگ آمیزی، پرچم ایران درست کنید. فقط کافی هست برگهای بزرگی پیدا کنید و آنرا به سه رنگ پرچم ایران رنگ آمیزی کنید.

کاردستی پرچم

کاردستی پرچم ایران با خوراکیها

با ماش، برنج و دال عدس کلاژ پرچم ایران درست کنید.

نمونه های بیشتری کار با برگ درخت ببینید.

flag

کاردستی پرچم ایران با اثر چاپ

نقاشی با اثر چاپ یک روش خلاقانه برای نقاشی کشیدن هست. سه ظرف رنگ (سبز، سفید و قرمز) درست کنید. لگو را داخل رنگها بکنید طوریکه برجستگیهای لگو فقط رنگی شود و بعد آنرا بر روی کاغذ فشار دهید. سه ردیف زیر هم از سه رنگ پرچم ایران را به این شکل چاپ کنید. 

نمونه های بیشتری فعالیت با لگو ببینید.

پرچم ایران

 

 

0 دیدگاه کاربران + ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

logo-enamad logo-samandehi